درباره ما

به طور کلی بحث خدمات پس از فروش شامل کلیه امور مربوط به نگهداری و تعمیرات ساعت شماست. مانند هر تجهیز دیگر، در برنامه نت ساعت شما نیز نگهداری بر تعمیرات تقدم دارد؛ بدین معنی که استفاده صحیح از ساعت، بازرسی‌های به‌موقع و شناسایی و رفع ایرادات احتمالی می‌تواند از خرابی ساعت و متعاقب آن نیاز به تعمیرات اساسی جلوگیری نماید.
نگهداری

نگهداری یک امر مستمر روزانه، دوره‌ای و یا برنامه‌ریزی شده است که انجام آن جهت حفظ عملکرد مطلوب ساعت، ضروری است. نگهداری شامل کارهای معمول و متداولی است که به منظور پیشگیری از استهلاک و آسیب ساعت انجام می‌شود؛ مفاد و توصیه‌های مهم جهت نگهداری اصولی هر ساعت، با توجه به توصیه‌های کمپانی سازنده، نظرات کارشناسان فنی مجرب و همچنین در نظر گرفتن شرایط محیطی و فرهنگی کشور عزیزمان ایران، در قالب برنامه‌ی جامع نت پیشگیرانه همراه با ساعت به خریداران گرامی تحویل داده می‌شود.
خدمات

تعمیرات به منزله بازگرداندن ساعت معیوب به شرایط کارکرد صحیح و مطلوب می‌باشد؛ به طور کلی مبحث تعمیرات شامل سه بخش اساسی تامین قطعات منفصله، نصب و تنظیمات فنی اصولی جهت بازگرداندن ساعت به شرایط استاندارد است. واحد پشتیبانی و خدمات گالری عباسی آمادگی انجام تعمیرات استاندارد برای تمامی ساعت‌های ارایه شده در گالری عباسی، همچنین سایر ساعت‌های اورجینال از برندهای عرضه شده در گالری را دارد.

/directory/theme22karikwebcom/files/banner-4.jpg